Túto letnú sezónu na Slnečných jazerách mali návštevníci k dispozícii nové prezliekarne a cyklokoše, ktoré boli zaobstarané s podporou Bratislavského samosprávneho kraja (BSK). Jedná sa o doplnenie cykloinfraštruktúry a podporu turizmu v rámci Bratislavského kraja.
V každej zóne Slnečných jazier pribudli 2 nové drevené prezliekarne, dokopy 6 pre celý areál. Taktiež pribudli v areáli moderné cyklokoše, ktoré poskytujú vhodné doplnenie cyklokoridoru okolo Slnečných jazier, tieto cyklokoše boli umiestnené rovnako vo všetkých zónach SJ a to v každom smere jazdy jeden. Tento mobiliár vhodne doplnil cykloinfraštruktúru v areáli a pomáha skultúrniť a modernizovať areál pre domácich ale aj zahraničných turistov.
Prezliekarne sú drevené s priestorom pre 2 osoby, sú opatrené vešiakom. Cyklokoše sú špeciálne upravené koše určené na zmiešaný komunálny odpad, ich uhol a natočenie je určené špeciálne pre cyklistov alebo korčuliarov, ktorý vedia odhodiť odpad do smetného koša aj počas jazdy. Veríme, že tento mobiliár spríjemní pobyt návštevníkom areálu Slnečných jazier.