Ubytovanie

Príďte sa zabaviť na jazerá spolu s namiPrevádzková doba recepcie od 7:00 do 19:00 každý deň. Letná turistická sezóna 2021.Južná zóna

Apartmány

Nachádzajú sa v Južnej zóne Slnečných jaziet. Svojou rozlohou apartmány pripomínaju dvojizbový byt, ktorý však zvládne ubytovať až 8 osôb. Apartmán má vlastnú kúpeľňu a kuchyňu s plným vybavením vrátane jedálenského kútu. Od vody sú vzdialené 90 metrov. K dispozícii apartmánov prislúcha takisto aj spoločenská miestnosť.

Prezrieť cenník

Južná zóna

Bungalovy

V našej chatovej oblasti máme k dispozícii 38 bungalovov, ktoré sú 3-lôžkové s možnosťou 1 prístelky. Každý má svoju vlastnú kúpeľňu a tiež jednoduché posedenie s varnou kanvicou. Parkovať je možné priamo pri bungalove a rovnako ako apartmány ponúkajú svojím návštevníkom využiť možnosť spoločenskej miestnosti. Od vody sú vzdialené 50 - 100 metrov.

Prezrieť cenník

Južná zóna

Karavanový kemp

GPS súradnice karavanový kemp: N48.213442°, E17.410471°

Južná zóna je skutočne bohatá na možnosti ubytovania a k dispozícii je tu i karavanový kemp. Celková kapacita tohto kempu je 200 miest. Karavany je možné napojiť na elektrickú energiu v rámci areálu. Rekreantom je k dispozícii verejná kuchynka i sociálne zariadenie. Kemp je od vody vzdialený v rozmedzí 20 - 200 metrov. Rovnako ako pre všetkých ubytujúcich v Južnej zóne je k dispozícii aj spoločenská miestnosť.
Ak prídete do kempu po 19:00 hod. môžete sa zložiť v kempe na druhý deň chodí kontrolór.

Prezrieť cenník

Severná zóna

Stanový kemp

GPS súradnice stanový kemp: N48.221420°, E17.427213°

Sever Slnečných jazier ponúka oproti Južnej zóne ubytovanie v priestrannom stanovom kempe s kapacitou až 500 stanových miest. Stanový kemp je vybavený novo zrekonštruovanými sociálnymi zariadeniami. V prípade potreby a záujmu je možné napojiť sa na elektrickú energiu. Stanový kemp je od vody vzdialený približne 150 metrov.
Ak prídete do kempu po 19:00 hod. môžete sa zložiť v kempe na druhý deň chodí kontrolór.

Prezrieť cenník

Okrem našich ubytovacích možností sa v areáli nachádza množstvo hotelov, penziónov, podnikových a súkromných chát.


Ubytovacie možnosti pre jednotlivé zóny môžete nájsť po kliknutí na danú zónu.